Nejnovější recenze ze sekce Autoalarmy

dálkový ovladač Cobra se567

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 19. října 2019

• Funguje
  • Nestačí jen spárovat s alarmem jako při výměně baterie. Pro přidání nového ovladače je nutné přes pin kód zprovoznit učící režim alarmu a spolu se všemi stávajícími ovladači je spárovat s alarmem zároveň. Návod na toto se obtížně hledá, pro každou číselnou řadu alarmů Cobra je trochu jiný. Přiložený návod k novému ovladači je tudíž k ničemu.

Za cenu lehce nad polovičkou dnes už hůře sehnatelného původního ovladače Cobra 7777 to jde.

Siréna piezoelektrická SE 520

Siréna piezoelektrická SE 520

Ověřený zákazník Obchod77.cz Josef

Přidáno: 19. srpna 2019

Zakoupeno v Obchod77.cz

• Velmi spokojen
  • Žádná

Tento výrobek je výborný, doporučuji ostatním zájemcům.

Ověřený zákazník Obchod77.cz Josef

Přidáno: 19. srpna 2019

Zakoupeno v Obchod77.cz

• Spokojen
  • Žádná

Spokojen až na držák sirény, který k této siréně asi nepatří, což jsem vyřešil po svém.

Dálkové ovládání BENE 102 A

Dálkové ovládání BENE 102 A

Přidáno: 17. června 2019

Zakoupeno v LevnéAlarmy.cz

• náhrada za nefunkční centrální jednotku v autě Laguna I /rok 2000/, momentálně funguje bez výhrad, naprostá spokojenost

dlouho jsem hledal řešení, v servisu mi pořád zamykání vozu spravovali a bylo to už k uzoufání,někdy jsem se do vozu nemohl dostat, nebo jsem ho nemohl uzavřít atd.
Hledal jsem na internetu řešení, až jsem přišel na tuto firmu. Především mě zaujala možná diskuse na www stránkách, kde jsem byl překvapen, že majitel ke všem otázkám se okamžitě odborně vyjadřuje. Tím bylo rozhodnuto a jsem šťastný, že takový odborníci tady jsou.

Autoalarm Magicar M881

Autoalarm Magicar M881

Ověřený zákazník hifi24 Ověřený zákazník

Přidáno: 25. května 2019

Zakoupeno v hifi24

výrobek sice trochu zastaralý, ale i v současnosti na vysoké úrovni. Jistě lepší než levné čínské i když se se zakoupeným skoro cenou neliší.Splňuje nároky a kritéria i pro náročnější uživatele.

Elektronická siréna 1-tonová AS 35

Elektronický micro alarm s klíčenkou Flajzar EMA2

Ověřený zákazník Outlet-DMT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. dubna 2019

Zakoupeno v Outlet-DMT.cz

Kvalitně zpracovaný alarm EMA2 se snadno nastavuje k plné funkčnosti do čtvrt hodiny. Je pořeba dokoupit SIM kartu. Výrobek bych doporučil jako doplněk do auta pro každého kdo chce mít okamžitou ochranu automobilu proti různým nenechavcům se zájmem jak o poškození automobilu nebo zcizení dílů, kol, atd. tak i věcí uložených ve vnitřku automobilu. Cena výrobku nato co umí je výborrná. Tento produkt je vhodný i pro ty kdo chtějí ochránit nejen automobil, ale i jiné věci- kolo, loď, stan, možností je opravdu mnoho neboť tento alarm EMA2 má vnitřní bateri a není závislý na napájení ze zásuvky v autě, baterie V EMA2 se dá dobíjet i z PC. K alarmu EMA2 je možné dokoupit i další senzory pro rozšíření tohoto výrobku jako otřesový senzor , který se dá uložit např. do střešního boxu, i senzor pro sledování polohy na PC. Funguje tak, jak bylo popsáno v návodu. K výrobku bych doporučil dokoupit prodlužovací šňůru se zástrčkou do zapalovače a alarm EMA2 někde v automobilu schovat, není to však nutné EMA2 reaguje na vniknutí okamžitě a tudíž i vytažení ze zásuvky je pro dotyčného zloděje zbytečné neb majiteli již EMA2 volá a pošle SMS v momentě kdy se do automobilu kdokoliv dobývá nebo lehce pohne s autem. Citlivost kdy má EMA 2 reagovat se dá nastavit. EMA2 doporučuji pro snadnou instalaci, nastavení i funkčnost.

Alarm pro klidný spánek Milenco 310/863

Otřesové čidlo LSK 2

Otřesové čidlo LSK 2

Přidáno: 8. března 2019

Zakoupeno v LevnéAlarmy.cz

• Stačí bouchnout do karoserie a ihned houká alarm
  • Asi trochu moc citlivý, protože 2x pršelo a spustil se alarm což není moc dobré

Svatopluk Bereš Svatopluk Bereš

Přidáno: 25. února 2019

• S produktem EMA jsem velmi spokojený,co se týče funkce. Mám jedničkovou verzi
  • Baterie má výdrž jen dva roky a potom to nefunguje,myslím EMA. Hladal jsem na netu baterii,ale až v Anglii jsem ji našel,jinak nikdo nemá v České Republice,když jsem zavolal na firmu Flajzer,dodala mi ji i s poštovným za 300 kč. Což se mi zdá být až přespříliš moc.

Až na tu baterii je to dobrý výrobek,jen mě trošku mrzí,že se nedodává s GPS signálem,ale myslím si,že by to bylo i jiné ceně. Jinak spokojenost

Přidáno: 30. prosince 2018

• Rychlé dodání.

Dálkový ovladač RC LINE

Dálkový ovladač RC LINE

Přidáno: 17. prosince 2018

vse ok

Přidáno: 3. prosince 2018

Zakoupeno v LevnéAlarmy.cz

• Velká podoba s originálem, funguje perfektně
  • O fous menší prostor na originální znak, ale dá se vyřešit

Anonym Anonym

Přidáno: 29. listopadu 2018

• Jednoduchá montáž
  • cena a stále blikající zelená LED

Zatím nejlepší Ema,kterou vyrobily.Mám do současnosti jak 1 tak 2 řadu a tež i tuto třetí.Jeví se nejlepe. Nevyhlašuje zbytečné poplachy-resp.fakt jen minimum proti těm dřívějším.Taktéž je slušná výdrž,ale dle mne to je vykoupeno tím,že se při nečinnosti vypíná a při poplachu se aktivuje což trvá cca 25s a cca 25s trvá propojení hovoru na sim telefonu.Přívěšek na vypínaní nepoužívám,neboť Ema vyhlásí poplach a poté můžete jet x km a neozve se.Zastavíte-uklidní se a zase hlídá.Na lehké otřesy reaguje až když je jich víc.Těžký jsem nezkoušel-nerozbiju si auto.Taktéž nevím zda poplach vyhlašuje Ema či otřes.čidlo,které mam na zadku auta.Ale funguje to. Taktéž není jasné zda zadní příplatkové otřesové čidlo ma energii z baterie.Nevím jak to zjistit proto jsem koupil po6ti měs. novou knoflíkovku. Asi to bude chtít neřešit a automaticky měnit 2x do roka.
Na závěr: už je to slušný výrobek, vždy se něco najde. Mne třeba vadí,že signalizuje zelenou ledkou a upozorňuje na sebe.Dřív to šlo vypnout.A i ta cena není úplně nejlepší,ale zase za jednoduchost a jednoduché nastavení se něco musí dát, protože v jednoduchosti je síla.Výrobek je velmi slušný.

Autoalarm Mistral MAX2

Autoalarm Mistral MAX2

Přidáno: 20. listopadu 2018

• Funkčnost
  • Možnost vypnutí různých blbostí a nastavení mnoha funkcí
  • Citlivý senzor otřesu
  • Výstup na blokaci motoru, el. okna atd
  • Poměrně složité programování
  • Jinak nic

Z mé strany jsem naprosto spokojen, produkt je asi nejlepší v této cenové relaci asi není žádný jiný takto spolehlivý a co se funkčnosti týče výborný.
Rozhodně doporučuji.

Přidáno: 17. listopadu 2018

• Levný a kvalitní zpracování

Přidáno: 26. října 2018

• vyborny

Přidáno: 4. října 2018

• Super alarm
  • Celkem lehké zapojení
  • Blikající varovky při otevření dveří

S alarmem jsem spokojen, napojení proběhlo bez problému, nejvíce co mi vadí je to, že při kazdém otevření dveří blikají varovná světla, ale co už, dá se to přežít, 20W siréna je dostačně hlasitá, a alarm funguje jak má, až na tu led diotku která osvítí celé auto :), tlačítka na ovládači jsou pěkně tvrdá, takže je malá šance, že si omylem auto odemknete, ale alarm má beztak ochranu proti nechtěnému odemčení, takže super :)

Autoalarm Tytan ds512canGPS CAN-Bus GSM/GPS

Autoalarm Tytan ds512canGPS CAN-Bus GSM/GPS

Přidáno: 1. října 2018

Produkt splnil očekávání

Keetec Dálkové ovládání , CZ 100

Keetec Dálkové ovládání , CZ 100

Přidáno: 20. září 2018

Zakoupeno v LevnéAlarmy.cz

Za tu cenu,hodně dobré ovládání.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25